Kutu Oyunları

Satranç oyna, online satranç oyna, canlı satranç

Türkiye’nin en çok oynanan ve beğenilen online satranç sayfalarından biri olan Satranç Oyna sayfamıza hoş geldiniz. Yerli yabancı birçok kişiyle canlı satranç oynamanın tadını çıkarın.

Canlı Satranç Oyna. Dünyanın her yerinden insanlarla online satranç oyna. Canlı satranç oyunu açılırken sadece bekleyin; bilgisayar online olup bir rakip buluyor ve canlı satranç oyununa başlıyorsunuz.

Oyuna hemen başlamak için açılan ekrandaki iki seçenekten üstteki “Quick Start” butonuna tıklayın. Küçük bir kutucukta çıkan soruya “Reddet” cevabını işaretleyip hemen satranç oynamaya başlayabilirsiniz. Bilgisayar o anda online olan Türk ve yabancı satranç oyuncuları içinden rastgele birini seçip oyunu başlatıyor.

Satranç oynarken bir taraftan rakibinizle yazışabilir; dilerseniz oyun bittikten sonra yeniden oynamayı teklif edebilirsiniz.

Nasıl oynandığını bilmeyenler Satranç Nasıl Oynanır sayfasındaki resimli anlatımı okuyabilirler. Biraz uzun ve kapsamlıdır (FIDE – Dünya Satranç Federasyonu resmi oyun anlatımı); isterseniz Satranç Kuralları Videosuna da göz atabilirsiniz (İngilizce).

Kutu’da birçok çeşit Satranç oyunu daha var : Şu an ziyaret etmekte olduğunuz Satranç Oyna, fazla kalabalık olmayan ve arkadaşlarınızı davet edip oynayabileceğiniz Online Satranç Oyna, yeni eklediğimiz, puanlı Chess Hotel Satranç, 3 ayrı zorlukta satranç oynanan üç boyutlu, çok güzel bir Bilgisayara Karşı Satranç oyunu, satranç taşlarıyla oynanan eğlenceli bir oyun olan Çılgın Satranç, diğerlerinden kolay ve başlangıç seviyesindekilerin daha çok tercih edebileceği Flash Satranç oyunu ve canlı – cansız birkaç satranç versiyonu daha… Yeni oyunlar eklemeye devam ediyoruz; daha güzel oyunlar çıktığında kaçırmamak ve sitedeki satranç etiketli tüm yazıları görmek için şuraya tıklayın : Satranç    • adil

      oyun açılmıyor trişkolar