Kutu Oyunları

Online tavla oyna. Canlı tavla oyunu. Live backgammon.

Online Tavla oyna. Tavla oyununa başlamak için az beklemeniz yeterli, bilgisayar kısa sürede bir rakip bulup oyunu başlatacak.

Tavla oyununu beğendiyseniz aşağıdaki sosyal medya beğen ve paylaş butonlarını kullanarak arkadaşlarınıza duyurabilir, onlarla da karşılıklı tavla oynayabilirsiniz.

Oyun kurallarını bilmiyorsanız ya da bazı kurallarda tereddütünüz varsa Tavla Nasıl Oynanır?  başlıklı yazımıza bir göz atmanızda fayda var.

Sitemizde tavlanın dışında online oynayabileceğiniz başka oyunlar da mevcut. En popüler oyun sayfalarımız online satranç ve bilardo. Ayrıca dama, reversi, uno gibi bazı kutu oyunlarını da canlı rakiplere karşı oynayabilirsiniz. Oyunlar kayıt gerektirmiyor. Tavladan sonra canlı oyun istiyorsanız “Online Oyunlar”, flash oyunlar tercih ediyorsanız “Oyun Oyna” menüsünden zevkinize uygun başka oyunlar da deneyin.

 

 62 thoughts on “Online Tavla Oyna

  1. iyi akşamlar Admin oyunlar açılmıyor bakarsanız iyi olur. oyunların hiç biri açılmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>