Kutu Oyunları

Online Poker Oyna. Canlı Texas Holdem Poker Oyunu Oyna.
Online Poker oyununa hoşgeldiniz. Canlı Texas Hold’em Poker oynamak için, yalnızca oyunun açılması için biraz beklemeniz yeterli. Bilgisayar kısa zamanda bir canlı rakip bulup Texas Hold’em Poker oyununu başlatacak.

Online Texas Holdem Pokeri beğenirseniz aşağıdaki beğen ve tweetle butonlarına tıklayıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Online Poker Nasıl Oynanır?

“Quick Start” butonuna tıklayın. Kısa süre içinde online bir rakiple eşleşeceksiniz ve oyun ekranı açılacak.

Önce ikişer kart dağıtılır. Sıra sizdeyken “call” ile oyunda kalabilir ya da “fold” ile o eli terk edebilirsiniz. Bahsi artırmak için “call” butonunun üzerindeki ok tuşlarını kullanın. Ortaya önce üç kart, sonra iki kart daha (birer birer) açılır; yer toplam beş kart olduğunda son bahis artırımı yapılır. Ortaya açılan her karttan sonra yerdeki parayı artırabilirsiniz.

Ortadaki 5 kart ile elinizdeki 2 kartın birleşiminden en yüksek eli oluşturan 5 tanesi bilgisayar tarafından belirlenir ve eliniz rakibin elinden daha güçlü ise yerdeki parayı kazanırsınız.

 

Dikkat: Bu oyun çocuklar için uygun değildir.

 18 thoughts on “Online Texas Hold’em Poker

  1. Pingback: | Oyun Oyna , En yeni Oyunlar

  2. kent renk full stray flosh royal flosh sıralama böyle bu yıl 50 bin tl kaybettin hititpokerden ve şunu anladım poker elden ibaret sabırdır.hamleler çok önemli yerinde hamleler ama çayırıcılık acısından 25 bini geri aldım yakında 75 bin daha alıp 50 bin tl ben kara geçicem herhese bol şanssss:)

  3. @Murat Hamarat kayıplarınız için geçmiş olsun. İşinize karışmak gibi olmasın ama, pokeri buradan ücretsiz oynayıp o 50bin TL ile yatırım yapsaydınız daha iyi olmaz mıydı? Yatırımcı bekleyen birsürü internet projesi var; 50bin TL ile ortak olup birkaç yıl içinde milyon kazanma şansınız bile var. Tamam riskli ama kazanç ihtimali pokerde Flush yakalama ihtimalinden çok daha yüksek, ona eminim. Riskse risk, heyecansa heyecan, kesinlikle kumardan iyidir.

    Site politikası gereği kumarla ilgili içerik barındırmıyoruz, bu yüzden mesajınızın son kısmını sildim, bilginize…

  4. admin bey varsa fikirleriniz söyleyin ben işyerinde oldugum için bu siteye giriyorum resmi kurumlarda canlı siteye giremiyoruz .yatırım bekleyen internet projeleri nelerdir.ekleyin beni konuşalım önceki mesajımda vardı adresim

  5. YA ARKADASLAR MAUMAU OYUNUNDA pUANLARI ALINCA KAzaniyormusun cunku ben puanlari aliyoru rakibim almiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>