Kutu Oyunları

Savunma Oyunlarıimage

Kule Savunma Savaşı

Kule Savunma Savaşı oyununda uzaydan gelen yaratıklara karşı bölgeni savun. Farklı özelliklere sahip 8 çeşit silahtan satın alıp uygun yerlere yerleştir ve uzaylıların bölgene sızmasına engel ol. Skorunu kaydedip başkaları kaç puan yapmış görebilirsin. Kule Savunma Savaşı oyunu 3 farklı harita ve 4 zorluk derecesine sahip. Harita değiştikçe taktikler de değişiyor, 3 ayrı savunma oyununu

Sensou (Risk Oyunu)

Sensou, Risk kutu oyununun bilgisayar versiyonu. Altı seviyeden oluşan oyunda amaç her kıtayı sırayla ele geçirip dünyanın hakimi olmak. Risk oynamış olanlar kuralları bilir, oyunun başında nasıl oynandığı anlatılıyor ayrıca (İngilizce), fakat yine de özetleyeyim: Her kıta...

Stratejik Savunma 6

Stratejik Savunma 6 Oyununda mayın ve kuleleri kullanarak düşmanı yok et.

Stratejik Savunma 5

Stratejik Savunma 5 Oyunu birkaç değişikliğe sahip bir versiyon. Kontrol : Başlangıç pozisyonlarını seçmek için 1,2,3 tuşları kullanılır.

Stratejik Savunma 4

Stratejik Savunma 4 Oyununda silahlarını inşa ederek savaşa hazırlan.

Stratejik Savunma 3.5

Stratejik Savunma 3.5 Oyununda ordunu kur ve düşman topraklarına gönder. Savaşarak para kazan ve yeni silahlar almak için kullan.

Stratejik Savunma 3

Stratejik Savunma 3 Oyununun amacı kendi kaleni koruyup, düşman kalesini yok etmek. 45 farklı tip asker kullanabilir ve 15 ayrı tarz kule inşa edebilirsin. Askerler karşı kaleye saldırırken inşa ettiğin kuleler kaleni korumana yardımcı olacak.

Stratejik Savunma 2

Stratejik Savunma 2 Oyununda, ilkinden farklı olarak 3 kahramanla yarışıyorsunuz. Diğer 2 askerinize komutlar vererek, ana askerinizi direk kontrol ediyorsunuz.

Page 1 of 2 1 2