Kutu Oyunları

Yapboz Oyunları

Yapboz oyunları oyna. En güzel ve değişik yapbozları Kutu’da bulabilirsin. Az parçadan oluşan basit puzzle ya da çok parçalı yapbozlar, 3d yapboz ve ünlülerin yapbozu.

Yapboz oyunlarında özellikle güzel resimli olanları seçmeye çalışıyoruz. Asterix, Bambi gibi çizgi kahramanların yanında bolca doğa manzarası yapbozları da mevcut. Taylor Swift, Beyonce ve diğer ünlülerin yapboz oyunları da çok beğeniliyor.

Yapbozlar her yaş için uygun, genç – yaşlı herkesin oynayabileceği oyunlar. Yaşınıza uygun zorluk derecesinde olanları seçerseniz daha çok keyif alırsınız.image

Sevimli Kedi Yapbozu

Sevimli Kedi Yapboz Oyunu. 25 Parçalı bu yapboz sitedeki diğer puzzle oyunlarına göre oldukça basit. Fakat çözdüğünüzde ortaya gerçekten sevimli bir kedi resmi çıkıyor. Yapboz parçalarını mouse ile sürükleyip bırak. Doğru yere konan parça sabitleniyor, hareket etmiyor. Son yapboz da doğru şekilde yerleştirilip sevimli kedi ortaya çıktığında oyun bitiyor.

3D Kaplan Yapbozu

3 Boyutlu, hareketli Kaplan yapbozu. 3d yapboz 2 boyutlu olanlardan daha zor değil, ama parçaları hareket edince oyun daha eğlenceli oluyor. Yapbozu tamamladığınızda avlanmakta olan kaplanın hareketli ve 3d resmine bakmaya doyamayacaksınız. Kaplan yapbozu mouse ile oynanıyor....

Asterix Yapbozu

Asterix Yapbozu Oyununda Asterix çizgi filminden bir sahnenin yapbozunu yapmaya çalış.

Umut Köprüsü Yapbozu

Umut Köprüsü Yapbozu Oyununda 49 parçalık yapbozu tamamlamaya çalış.

Nil Şelalesi Yapbozu

Nil Şelalesi Yapbozu Oyununda Nil Şelalesine ait bir görüntünün parçalarını birleştir.

Dağ Yapbozu

Dağ Yapbozu Oyununda parçaları sürükleyip bırak.

Bambi Yapbozu

Bambi Yapbozu Oyunu 49 Parçadan oluşuyor.

Peter Pan Yapbozu

Peter Pan Yapbozu Oyununda Peter Pan’ın 49 parçalık bir resmini tamamlamanız gerekiyor.

Page 1 of 3 1 2 3